Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Çözümleri

Şirketinizin değerlerini ve politikasını yansıtan 'Kurumsal Web Sitesi' olarak adlandırdığımız bir web sitesidir. Şirketinizin markalaşma ve bilinirliliğini arttırmak, kullanıcıların web sitelerinde aradıkları içerikleri daha hızlı ve kolay bulması için çeşitli yöntemlerle içerik ve tasarım planlaması yaparak sunduğumuz hizmetimizdir.

Özel Yazılım

A’dan Z’ye tüm kodlamaları ihtiyacınıza özel şekilde güncel yöntemlerle kodlanmasıdır. Özel yazılım hizmetimizin avantajları, yazılım projesi istekleriniz doğrultusunda ilerleyeceği ve tüm kodların size özel yazılacağı için geliştirmelere de açıktır. Tamamıyla bizim kontrolümüz altında olacağı için dışarıdan gelecek saldıralara karşı da gerekli önlemler ile güvenliği üst seviyelerdedir.

E-Ticaret Çözümleri

Ürünlerinizi / Hizmetlerinizi internet ortamında satmak, müşteri kitlenizi arttırmak ve rakiplerinizden her zaman önde olmak mı istiyorsunuz? Güçlü alt yapıya sahip, özel kodlanan, güvenliği üst seviyede, şık, kullanımı kolay ve dilediğiniz zaman yardım alacabileceğiniz e-ticaret paketlerimizi inceleyin !

Mobil Uygulama

Günümüzde internet kullanıcılarının neredeyse %70’i tüm işlemlerini Mobil cihazlarından gerçekleştirmektedir.Google Playstore ve Appstore'da hemen yerinizi alın !

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, markanızın sergisidir bir nevi. Tasarımlar ise faaliyet gösterdiğiniz sektörde imajınızı sağlamlaştırmak ve varlığınızı ifade etmek için yapılır. Kurumunuzun duruşunu ve başarısını da temsil eder. Sizi güçlendirir ve rakiplerinizden farklı kılar. Saygın bir firma olmanız, sürekliliğinizi sağlamanız için profesyonel çalışmalara ihtiyacınız vardır.

Arama Motoru Opt. (SEO)

Arama motoru optimizasyonu, amacı web sitelerinin, arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek hedeflenen aramalarda yükseltilmesidir. İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Websitenizin ziyaretçilerini arttırmak istiyorsanız seo paketlerimizi inceleyin !

Dijital Reklam Danışmanlığa (SEM)

Hizmetinizi veya ürününüzü, müşteri hedef kitlenizi belirleyerek en hızlı şekilde pazarlamak ve müşterilerinizle olan iletişiminizi yönetmek üzere online ortamda dijital medya reklam sürecinizi hem yönetiyoruz hem de bu konuda danışmanlık veriyoruz.

Dijital Dönüşüme Hazırmısınız?

Dönüşüm sürecinizi başlatalım, kazanç ve başarıya birlikte ulaşalım!